Back To Top

+387 (0)33 40 24 44

|

kalea@kalea.ba

|

Bosanski Put b.b. 71380 Ilijaš, BiH

Instagram
Kalea naslovna slika
Spavace sobe Kalea

Sistemi za dnevni boravak

Sistemi za dnevni boravak

Samo akcije

KALEA tim je tu za sva vaša pitanja i konsultacije. Kontaktirajte nas putem telefona ili email adrese.

Telefon

+387 (0)33 40 24 44

kalea@kalea.ba

Futer

Fabrika Ilijaš

Telefon Kalea

+387 (0)33 40 24 44

Fax

+387 (0)33 40 11 66

Pin

Bosanski put b.b. 71380 Ilijaš, BiH

Email

kalea@kalea.ba

marketing@kalea.ba

racunovodstvo@kalea.ba

Salon Bihać

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 37 35 22 35; +387 37 35 22 35

bihac@kalea.ba

Salon Vitez

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 (0)30 54 50 15

vitez@kalea.ba

Salon Neum

PON - PET: 09:00 - 17:00

SUB: 09:00 - 15:00

+387 (0)36 88 46 74

neum@kalea.ba

Salon Banja Luka

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 (0)51 30 52 77

banjaluka@kalea.ba

Salon Sarajevo

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 33 66 09 40

rksarajevo@kalea.ba

Salon Dubrovnik

PON - PET: 08:00 - 20:00

SUB: 08:00 - 13:00

NED: Ne radi

+385 20 31 15 73

dubrovnik@kalea.ba

Salon Jelah

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 32 89 11 10

jelah@kalea.ba

Salon Mostar

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 (0)36 55 82 97

mostar@kalea.ba

Salon Bihać

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 37 35 22 35; +387 37 35 22 35

bihac@kalea.ba

Salon Vitez

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 (0)30 54 50 15

vitez@kalea.ba

Salon Neum

PON - PET: 09:00 - 17:00

SUB: 09:00 - 15:00

+387 (0)36 88 46 74

neum@kalea.ba

Salon Banja Luka

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 (0)51 30 52 77

banjaluka@kalea.ba

Salon Sarajevo

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 33 66 09 40

rksarajevo@kalea.ba

Salon Dubrovnik

PON - PET: 08:00 - 20:00

SUB: 08:00 - 13:00

NED: Ne radi

+385 20 31 15 73

dubrovnik@kalea.ba

Salon Jelah

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 32 89 11 10

jelah@kalea.ba

Salon Mostar

PON - SUB: 08:00 - 20:00

NED: 10:00 - 16:00

+387 (0)36 55 82 97

mostar@kalea.ba

Ne propusti ni jednu akciju. Pretplati se na newsletter.

© Copyright 2018 - KALEA All rights Reserved.

Made by Mania